İş Bankası İş Cep Uygulamasının Bada Ve Symbian Telefonlardan Kaldırdı.

Erol Y. |

İş Bankası internet şubesini İş cep ile yakın zamana kadar benim Samsung wave3 ve eşimin Nokia c7 telefonları ile kullanabiliyorduk. Banka bu yazılım türündeki telefonlar için İş cep uygulamasını kaldırmış. Diğer yazılımlar için iş cep uygulamasını devam ettiriyor. Banka ile yazışmalarımda banda bana akıl veriyor, sizin telefonlar için iş cep uygulamasını kaldırdık, siz iş wap kullanarak aynı işlemleri telefonunuzdan yapabilirsiniz diyor. Halbuki iş wap bu tür telefonlarda kullanmak mümkün değil. Garanti Bankasını örnek gösterdim ama umursamıyorlar. Garanti her türlü telefona hizmet veriyor.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol Y.
  29 Aralık
  17:08

  Banka bildiğini okuyor, bada ve sybian tabanlı telefonlar için hizmet veremeyiz diye mail göndermiş. Aynı zırvalar yani..

 • 20 Aralık
  10:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi