İş Bankası İş Cep Uygulaması İnternet Bankacılığı!

Zafer G. |

24 Şubat tarihte İş Bankası internet bankacılığı üzerinden Vodafone hattına TL yüklemeye çalıştım, işleminiz gerçekleştirilemedi hatası verdi, üç kere denedim aynı mesajı aldım sonra başka banka üzerinden işlemi gerçekleştirdim, fakat benim gerçekleşmedi mesajı aldığım diğer yüklemelerimde gerçekleşmiş! Yani benim 60 lira boşuna gitti, paramı geri istiyorum alamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  13:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi