İş Bankası İş Cep Hizmetini Alamıyorum.

Murat G. |

Ben aktif olarak İş Bankası İş cep kullanıyordum telefonuma virüs girdi ve formatlamak zorunda kaldım haliyle İşcepte silindi. Ben tek kullanımlık şifremi bilmiyorum. Telefonuma da yeniden işcep yüklenmiyor storeden bunun için belki 10 defa müşteri hizmetlerini aradım ama ne yazık ki hiçbir zaman yetkiliyle görüşemedim.

Sonuçta siz insanların sorunlarını dinleyebilmek çözmek için Müşteri Hizmetleri bölümü açıyorsunuz ama ne hikmetse bir kere bile düşmüyor. Madem hizmet vermeyeceksiniz kapatın müşteri hizmetlerini. Bizde başka bankalarla çalışalım.

Etiketler :

Mobil Bankacılık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat G.
  24 Mayıs
  20:01

  Bir kere arayıp ta sormadınız mail attınız hiçbir şeye çözüm olmadı. Bu kadar mı zor müşteri memnuniyeti???

 • 29 Nisan
  14:26

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi