13 Ekim 2015

İş Bankası İptal Ettirdiğim Maximum Karttan Kart Aidatı İstiyor!

Üniversiteye başlarken tarafıma kart aidatı olmayan kredi kartı olarak tanıtılan Maximum kart iptal ettirdiğim halde kart aidatı (20 TL) borç olarak görünüyor ve İş Bankası faiz işletiyor. Ulu önder Atatürk ün temeli attığı kurucusu olduğu bankanın bu halini görse gerçekten üzülür. Üniversite öğrencisiyim kartımda kendi harcamama dayılı borç olmamasına rağmen 20 TL senelik kart aidatı borcu görünmektedir. İş Bankası'na iptal edilmiş kullanılmamış bir karttan kart aidatı istemesi ve üniversite öğrencisine özel kart aidatı yok diye verilen iptal edilmiş karttan ücret talep etmesi bir nevi haraç olduğunu düşünüyorum. İptal edilmiş kartımda kart aidatı olarak görülen borcun silmesini talep ediyorum.

Ruşen 41 Okunma

Cevaplar

  • Ruşen 20 Ekim 2015

    İş Bankası bana gönderdiği cevap aşağıda görülmektedir. Bankanın müşterisi olmayı düşünenlere şikayetimi ve bankanın cevabını okumalarını tavsiye ediyorum. İş bankası maximum kartım olmadığı halde kampanyalarından yararlanacağım için kart aidatı alınıyormuş.:))) İş Bankası olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunmaya çalışmaktayız. Kredi kartı üyelik aidatlarını siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica eder, son yapılan incelemelerimiz sonucunda da aidat iadesi talebinizin yerine getirilemediğini belirtmek isteriz.

  • İş Bankası Temsilcisi13 Ekim 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön