Fırat G. Teşekkür Mesajı

geç olsa da sorun çözüldü, teşekkür ederim.

İş Bankası İptal Ettiğim Kartım LKS'ye Bildirilmiyor.

Fırat G. |

İş Bankası Bir kaç ay evvel iptal ettiğim maximum kartımın 7200 TL limiti vardı. Başka bir bankaya ait kredi kartımın limitini artırmak istediğimde zaten maksimum limiti vermiş olduklarını söylediler. Ben de bunun mümkün olamayacağını söyleyince genel müdürlük devreye girdi ve LKS'de fazladan 7200 TL limit görüldü, kredi kartı iptalimin LKS'ye iletilmemiş olduğu söylendi. Sorunu halletmek için şubeye gittim, şubedekiler ne olduğunu bilmediklerini ve bir şey yapamayacaklarını söyleyip dilekçe yazdırdılar ve dilekçeme de cevap verilmedi.

İptal ettiğim karta ait limitin bir an önce LKS'ye bildirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat G.
  08 Ağustos
  16:32

  geç olsa da sorun çözüldü, teşekkür ederim.

 • Fırat G.
  01 Ağustos
  22:47

  hala benimle iletişime geçilmedi. sorunum bir hafta içi de çözülmezse bddk\'ya başvuracağım.

 • 25 Temmuz
  15:29

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi