İş Bankası İptal Edilmiş Kredi Kartına Harcama Ekstresi.

Ali E. |

İş Bankası Select kredi kartımı bundan yaklaşık 3 ay kadar önce iptal ettim, ancak taksitli alışveriş olması nedeni ile ekstrelerim gelmeye devam ediyordu fakat son ekstrede 1.472,25 TL bir harcama kalemi vardı. Bankayı aradığımda harcama itiraz formu doldurun inceleyelim dendi ama ne arayan ne soran var, üstelik olmayan kredi kartımdan yapılmış harcama tutarı hesabımdan tahsil edildi. 3 ay önce iptal edilmiş kartımdan harcama yapılmış görünüyor olacak iş değil.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  11:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi