Burak Ö. Teşekkür Mesajı

İlginize Teşekkürler.

İş Bankası İptal Edilmiş Karta Aidat Kesintisi!

Burak Ö. |

Üniversitede okurken İş Bankası'ndan aidat ödemesiz olarak aldığım "İşte Üniversiteli Kartı" nın süresi dolduğu için İş Bankası tarafından tarafıma hiçbir talebim olmadığı halde Maximum kart gönderildi ve herhangi bir bilgilendirme dahi yapılmaksızın üyelik aidat kesintisi yapıldı. Tamamen kurum inisiyatifinde aidat kesintisi uygulanması nedeniyle 2015 Nisan ayında İş Bankası telefon bankacılığı aracılığıyla kart için iptal talebinde bulundum. İptal edildiği ve kartın artık kullanımda olmadığını düşünerek kartı da kırdım. 2016 Nisan ayında aidat kesintisi adıyla ekstre mailime İş Bankası tarafından gönderildi. Böyle bir yaptırım hangi dünya ülkesinde var? Nedendir iptal talebinde bulunulmuş ve iptal edilmiş, kullanılmamış kırılmış atılmış bir kart hesabı kullanımdadır? BDDK'ya mı şikayet etmeliyim? 54 lira aidat kesintisini ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ö.
  07 Nisan
  12:26

  İlginize Teşekkürler.

 • 06 Nisan
  11:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi