İş Bankası İptal Edilen Karttan Kart Aidatı.

Gürkan T. |

6 yıldır İş Bankası kredi kartı kullanıyorum, müşteri numaram (19991***) artık gerek olmadığı için iptal ettirdim. İş Bankası iptal ettirdiğim karta 45 TL kart aidatı yansıtıyor. Aradığımda ne diyeceğini bilemeyip şubeye yönlendirdiler, iptal edilen karta iade yapılamaz deyip aidatı vermiyorlar. Sorun şu neden 6 yıldır kart aidatı alınmıyordu iptal başvurusu yaptığım zaman mı aidat almak akıllarına geldi?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  11:26

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi