İş Bankası İptal Edilen Hgs Bakiyesinin Ödenmemesi!

Harun Raşit E. |

Daha önceki şikayetimde iptal edilen HGS bakiyelerinin (iki adet) hesabıma aktarılmadığını belirtmiştim. Bakınız şikayet No.: 3121913. Banka bana şubeye gidip durumu düzeltebileceğimi söyledi. Ancak şubeye gittiğimde parayı kara yollarından alabileceğim söylendi. Karayolları ise bankadan alınan HGS kartları için bir ödeme yapamayacaklarını belirtiyor. Durumun en kısa sürede çözümlenmesini aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı yetkililere iletirim.

Etiketler :

HGS İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  09:08

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi