22 Mayıs 2013

İş Bankası İpotekli Kredi!

İş bankası garantörlüğü altında nissa residence projesi için satış vaadi sözleşmesi üzerinden konut kredisi kullandım. Satış vaadi sözleşmesinde tapu ve konutun teslimi için belirlenen süre mart sonu idi fakat projenin gecikmesi dolayısıyla tapunun aylar sonra çıkacağı bilgisi veriliyor.

Bankanızdan ipotekli kredi kullanmak istiyorum, fakat ilk konut kredisi kullandırımında bana satış vaadi sözleşmesi üzerinden kredi kullandırmıştınız şimdi satış vaadi sözleşmesi üzerinden ipotekli destek kredisi kullanımı talebimin değerlendirilmesini istiyorum. Tapunun geç teslim edilmesi benim işlerimi alt üst etmiş durumda..

Rıdvan 124 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan 26 Mayıs 2013

    İş Bankası geri dönüş yapmadı.Satış vaadi üzerinden kredi kullandırabiliyorsanız ipotekli kredi işlemi içinde kredi açabilirsiniz.ayrıca faiz oranları yine düştü aylarca uğraştığım yapılandırma için tekrar talepte bulunduğumda benden yine 5000 lira erken kapama ücretimi alacaksınız.Kredimi tekrar yapılandırmak istiyorum vade uzatarak ve en düşük faiz oranının uygulanarak ek bir ücret ödemeden sorunun çözülmesini talep ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön