İş Bankası İpotek Kaldırma Cezası!

Ahmet D. |

Antalya fener şubesinde banka çalışanı bana kredi limitimin düşük olduğunu bu yüzden ipotekli ihtiyaç kredisi çekmem durumunda kredimin çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu bildirdi ve eksper ücreti dahil 2.500 TL keserek istediğim rakam 65 bin olmasına rağmen 40 bin TL kredi verdiler üç ay boyunca ayda 925 TL ödeme yaptım.

07/06/2013 günü kredi kapamaya gittim. Ana paradan sadece 190 TL düştüğünü gördüm. Sebebini sorunca kredi yetkilisinin bana konut kredisi kullandırdığını bu yüzden benden ipotek kaldırma cezası olarak 780 TL kesildiğini bildirdi banka müdüresine kredi çekerken bütün bu süreçten habersiz olduğunu bildirdim ama müdüre hanımdan fırça yedim üç ayda 4700 tl para almak sizce ne ?

Etiketler :

İpotek İşlem Ücretleri Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet D.
  18 Haziran
  20:35

  herhangi bir çözüm bulunmadıki

 • 10 Haziran
  14:21

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi