05 Kasım 2014

İş Bankası İpotek!

Daha öncede başvuruda bulunduğum ipoteğin haksız yere devam ettirilmesi konusunda İş Bankası tarafından henüz bir çözüm oluşturulmamıştır. Konuyla ilgili 31/10/2014'te talebimi yenilememe rağmen halen konuyla ilgili tarafıma bir dönüş gerçekleşmedi. Sadece daha önce telefonla kısmi bir bilgilendirme dışında.

Tüm talep ve ısrarlarıma rağmen ilgili banka müşterisi olan borçlu şirket ve kendi çıkarları doğrultusunda hareket ederek borcu 24 aylık yeni bir ödeme planına göre yapılandırmak üzere bir protokol hazırlamış ancak talep ettiğim ipoteğin kaldırılması hakkında herhangi bir değerlendirme yapmamıştır.

Alper 317 Okunma

Cevaplar

  • Alper 06 Kasım 2014

    işbankasının şikayetimle ilgili gösterdiği ilgisizlik anlaşılır gibi değil.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön