25 Mart 2013

İş Bankası İnternet Şubesine Giremiyorum!

İş Bankası internet şubesine girebilmek için müşteri numaramı istiyor. Müşteri numaramı bilmiyorum. T.C. kimlik no ile giriş yapma alternatifinde de sitesi hata veriyor. Defalarca denedim. İnternet şubesinden işlemlerimi yapamadım. Bu hatayı düzeltmelerini ve mümkün olan en kısa sürede bana ulaşmalarını rica ediyorum.

Cantekin 2.619 Okunma

Cevaplar

 • Cantekin 06 Nisan 2013

  is bankasi cozum uretmedi. hala yanit bekliyorum.

 • Cantekin 02 Nisan 2013

  Bürokratik işlemler yüzünden, kullanıcı için en kolay yol olan internet şubesine giremiyorum.

 • Cantekin 31 Mart 2013

  İnternet şubesine girmek için kartı aldığım şubeden internete giriş şifresi mi almam gerekiyor? Başka şehirdeyim. İnternet şubesine giremiyorum. En azından benim yerime girip ev adresimi güncelleyin.

 • İş Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön