16 Mayıs 2013

İş Bankası İnternet Şubesinden Borç Ödeyemiyorum!

İş Bankası'nda aldığıma bin pişman olduğum bir kredi kartım ve bir banka hesabım var. Yaklaşık 45 dk lik bir uğraştan sonra pes edip müşteri hizmetlerini aradım. ilk ikisinde temsilciyle görüşemedim. Sistemlerinden kaynaklı bir sorun vardı sanırım. Kart numaramı ve şifremi girmeme rağmen hiçbir şey olmuyordu.

Tekrar tekrar aradım ve nihayet üçüncüde müşteri temsilcisiyle görüşebildim. Temsilciyle birlikte tam 11dk 34 sn lik bir uğraştan sonra ınternet şubesine girdim. Girdikten sonra kredi kartı borcumu ödemeye çalıştım ama ''teknik bir arıza sebebiyle'' 30 dk uğraşmama rağmen işlem yapamadım. Borcun ödemesi gecikince faiz almayı bilen banka ınternet şubesinden borç ödetmiyor.

Alperen 45 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön