İş Bankası İnternet Şubesi Mobil Onay Kodu Mesajı Gelmiyor!

Serkan K. |

İnternet şubesinden gönderilen mobil onay kodu SMS'i telefonum tarafından engelleniyor. İnternet şubesine giriş yapamıyorum ve aynı zamanda Cep Anahtar başvurusu da yapamıyorum. Fakat cep şubesine girerken gönderilen mobil onay kodu mesajı sorunsuz geliyor.

Cep şubesine girdiğimde de otomatik fatura ödeme talimatı veremiyorum. Talimatlı fatura ödeme işlemine girdiğimde uyarı penceresi çıkıyor fakat HTML kodları apaçık görünüyor. Yani çalışmıyor fatura ödeme talimatı verme bölümü.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  17:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi