İş Bankası İnternet Şubesi Bu Kadar Zor Olmak Zorunda mı?

Doğuş E. |

İnternet şubeleri özellikle firmalar için günlük ödeme işlemlerini yaptığı kolay bir ödeme aracı. Ama gelgelelim İş Bankası internet şube kodlarınızdan birini yanlış girdiğinizde eliniz kolunuz bağlanıyor. Müşteri hizmetleri arıyorsun yok onu gir yok bunu gir işlem uzuyor da uzuyor. İnternet şubesi hayatımı kolaylaştıracağına saatlerce telefonda yeni şifre almaya çalışıyorum. Ki bu kadar uğraş sonuç verse gam yemeyeceğim ama nerede?

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  11:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi