19 Ekim 2013

İş Bankası İnternet Bankacılığını Kullanamıyorum!

Maaş anlaşması nedeniyle İş Bankasından hesabım yeniden açıldı. Önce telefonla internet şifresi almaya çalıştım olmadı. Bankadan internet bankacılığımı açtırdım ve şifre aldım. Bugünde EFT talimatı vereyim dedim. Vadesiz hesabım (hesabımda para) olmasına rağmen tanımlı hesabınız bulunmamaktadır deniyor.

Telefonla İş Bankası telefon bankacılığını aradım. Durumu anlattım. Bankadan bu işlemi yapacaksınız deniyor. Kaç defa bankaya gitmem gerektiğini bilmiyorum. Ben internet bankacılığını aktif hale getirip şifre aldıysam acaba sadece hesaba vitrin gözüyle bakmak için mi aldım? Yani telefon bankacılığı sadece göstermelik duruyor. İş Bankasının bu çalışma sistemini kınıyorum. Bıktırdı şimdiden.

Hacı 43 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön