İş Bankası İnternet Bankacılığına Bağlanamama Sorunu Devam Ediyor!

Ahmet G. |

İnternet şubeciliğine ilk girmem nedeniyle şifre oluşturmam istendi fakat bilgilerimi 3 kez yanlış girdiğim için müşteri hizmetlerini aramam gerektiği yazdı ekranda. İş Bankası müşteri hizmetlerini aramama ve dakikalarca hatta beklememe rağmen hala internet bankacılığını kullanamıyorum.Sorunun telefonu kapatınca çözüleceği söylenmesine rağmen sorun 10 gündür devam etmektedir.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  13:28

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi