21 Mart 2013

İş Bankası İnternet Bankacılığı da Müşteri Hizmetleri de Hizmet Dışı!

21.03.2013 tarihinde iş bankasının internet bankacılığını kullanmak istedim ancak defalarca denememe rağmen çözüm alamadım ve 1 dakikalık bir işi sabah 08:00 ile 13:00 arasında yapamadım. Konu ile ilgili müşteri temsilcilerine ulaşmak istedim her aramamda en az 15 dakika telefonda beklememe rağmen bir temsilciye ulaşamadım. Yaklaşık 5 defa aradım ama ne fayda toplamda 1 saat ten fazla bekledim insan bazen bu banka ile çalıştığına pişman oluyor ama mecburen yapacak bir şey olmuyor.

Bende bu bankanın müşteri memnuniyeti yok sizden isteğim bu ilgili bankaya şikayetimi iletmeniz iyi ki Sikayetvar siteniz var yoksa bu şikayeti kime yazıp çözüm arardık!

İbrahim 56 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön