Yiğit E. Teşekkür Mesajı

Konuyla derhal ilgilenen İş Bankası Genel Müdürlüğü'ne ve Ciceksepeti.com'ne teşekkür ederim.

İş Bankası İndirim Yanıltmacası!

Yiğit E. |

İş Bankası'nın Ciceksepeti.com'dan yapılan seçili ürünlerde %40 indirim kampanyasından yararlandım. 230 TL'lik Kocaman (gibi gözüken) bir vazo dolusu gül, indirimle 130 TL'ye geliyordu. Sipariş edip eşime gönderttim. Akşam evde çiçeği gördüğümde küçücük bir şey, içinde de 16 adet gül var. Siteye girdim, aynı adetteki ve vazodaki güller 130 TL, İş Bankası'nın seçili ürünü 230 TL. Yani aslında indirim falan yok. Resmen fiyat yükseltip indirim yapmışlar. İş Bankası müşterisini kasıtlı olarak yanıltıyor.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yiğit E.
  19 Şubat
  13:51

  Konuyla derhal ilgilenen İş Bankası Genel Müdürlüğü'ne ve Ciceksepeti.com'ne teşekkür ederim.

 • 15 Şubat
  09:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi