28 Mart 2013

İş Bankası İnanılmaz Davrandı!

Beylikdüzü E-5 Şubesi'nde 3 kere işlem yapmak istedim para yatırma ödeme işlemlerim vardı inanın yok böyle bir davranış hala aklıma geldikçe sinirleniyorum.Her gidişimde 2 saat garanti olarak beklediğim bir şube orada bulunan müdür ve bayan personeller hiç bir müşteriyi haklı bulmuyor ve dinlemiyor.

20 insandan fazla sürekli bir sıra var gelen nasılsın diyor elinde numara yokken işlemini yapıyor ve gidiyor sabır diyerek bekliyorum sonunda personelin yanındaki arkadaşına saçım ayakkabım güzel mi cümlesiyle patladım ben ona hatasını söyledikçe onun sesi benden çok çıktı sizi şikayet ediceğim diyorum bana elinden geleni ardına koyma dedi ayıp ayıp benim paramla orada çalışıyor.

Gökhan 52 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön