15 Mayıs 2015

İş Bankası İlgisizlik.

3 gündür Maltepe İş Bankası şubesine telefonla ulaşmaya çalışıyorum ama çalışanlar o kadar ilgisiz ve umursamaz ki tenezzül edip cevap vermiyorlar. Daha öncesinde şubede bizzat şahit olduğum durumu yaşıyorum sanırım. Çalan telefonu seri bir şekilde kaldır-bırak. Bloke konulan hesabım 1 ay önce ödemeler yapılıp bankaya yazı gönderilmesine rağmen hala aktif edilmedi. Gemi kaptanı olduğum için şubeye gitme şansım yok. Bir zahmet açın telefonu.

Baris 155 Okunma

Cevaplar

  • Baris 23 Mayıs 2015

    Abdo Mert Yasak Hukuk Burosu tatafindan ikinci defa tarafiniza gönderim yapıldı borç kapatildigina dair yazi. Tam 2 ay oldu ve henüz ne doviz hesabim ne de TL hesabimi kullanamıyorum. 

  • İş Bankası Müşteri Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön