22 Ekim 2016

İş Bankası İlgisiz Banka Paramı İade Etmiyor!

Geçen yıl iş bankası'ndan kredi çektim taksitinin bitmesine 8 ay kala ayvalık Balıkesir şubesinden borcun tamamını kapattım daha önce borcu süresinden önce kapatma durumunda sigorta için alınan ücretin iade edildiğini duydum. Tabi gişede bulunan görevli söylemedi bunu.

Çünkü bankalar para almayı sever vermeyi asla ben orada dilekçe yazdım paranın iadesi ile ilgili yaklaşık iki ay oldu müşteri hizmetlerini arıyorum şubeye gitmem gerektiğini söylüyor. Şubeye gidiyorum müşteri hizmetlerini arayıp öğrenmem gerektiğini söylüyor. Anlayacağınız o para kadar dolmuş parada verdim dediğim gibi İş Bankası parayı asla iade etmez!

Aydin 101 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön