01 Kasım 2016

İş Bankası İkitelli İmsan Sanayi Şubesi Allah'a Emanet.

Şubenize işlem yaptırmak için geldiğimde gişede sadece 1 kişi ve içeride bekleme salonunda 2 kişiydik. 45 dakika bekledim. Her kapıdan giren kişinin numarası yanıp işlemleri yapıldı. Gişedeki hanımefendiye numaramın ne zaman yanacağı hakkında sual sorduğumda, genel müdürlüğünün belirlediği sıralamaya göre işlem yaptığını söyledi. Lakin unuttuğu bir hususta yorum yapamadı. Kapıdan giren bir beyefendinin numara almadan koşa koşa gişeye yanaşıp işlemlerinin yapılmasını söyledi.

O kadar samimi bir diyalog sonrasında, beyefendi numaraya basıp gişedeki bayanında o numarayı hemen ekranda yaktırması bir oldu. Tepki gösterdiğimde kartımla öncelikli müşteri olabileceğim cevabını verdi. Yinede sabırla gidip almama rağmen sistemden müşteri adımı girmeden bireysel müşteri temsilcisinin bana yardımcı olabileceğini iletti. İş Bankası'nın müşteri anlayışını sorgulaması lazım.

Ekrem 267 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön