İş Bankası İhtiyaç Kredisi Vermiyor.

Bayram B. |

Türkiye İş Bankası'ndan 1000 TL ihtiyaç kredisi isteğinde bulundum. Maaş hesabımda bu bankaya yatıyor olmasından dolayı başvurdum. Banka bana red cevabı verdi. Çalıştığım firmada bu 4. ayım. 1.700 TL almaktayım. Firmada 1,5 ay part çalıştım. Sonra firmanın emriyle full tıme olarak Vatan Bilgisayar da işe başladım. Maaşımdan kesmelerini ve çok ihtiyacım olduğunu belirterek bana yardım edilmesini istedim, şube uygundur diye gönderdi. Genel müdürlük red cevabı verdi. Bankanın prosedürleri biz zor durumdayken mi çalışacak. 1000 TL için derdimi anlatmadığım kimse kalmadı.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram B.
  21 Kasım
  11:51

  Şube nin onay verip genel müdürlüğün onay vermemesine anlam veremiyorum.Şubedeki müdürün görevi ne o zaman.

 • 21 Kasım
  10:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi