21 Şubat 2013

İş Bankası İhtarname Ücretinin İadesini İstiyorum!

İş Bankasından kullanmış olduğum konut kredisinin ödeme tarihi 5inde olup takipsizlikten kaynaklı olarak ödemeyi 8 tarihinde yapmış olduk. Ayın 12sinde tarafımıza İş bankasına ait bir ihtarname ulaştı ihtarname 8 tarihinde yazılmış olup 52, 50 TL ihtarname hesabımızdan ihtarname ücreti çekildi. ödediğimiz günü çekilen ihtarnamenin ücretinin iade edilmesini talep ediyoruz.

İsa 230 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

  • İsa21 Şubat 2013

    Ayrıca da tarafımıza 3gün geçikmiş olmasına rağmen çekilen bu ihtarname yerine daha ucuz bir yol ile Telefon,mail yada fax ile ulasılabilme ihtimaline karşın olarak bu ücretin geri ödemesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön