19 Mart 2013

İş Bankası İhbar Ücreti!

İş Bankası A.Ş. den maaş hesabı olarak açtırdığım hesabıma otomatik ödeme talimatları verdim. Hesabı kullanmaya devam ederken çalıştığım şirketten ayrıldım. Dalgınlığıma gelerek talimatları hesapta unuttum. İki cep hattımın faturalarını sistem eksi bakiyeye düşerek tahsil etmiş. Evet borç benim itirazım da yok. Fakat borçlarımın bana bildirilmesi bakiyenin eksiye düşmesinden 2 ay sonra sağlandı.

Evime gelen bir kağıt parçası ile borcumu 2 gün içerisinde ödedim. Hesabı kapatmaya gittiğimde eve gönderilen ihbar için 52.50 TL daha ödemem gerektiği söylendi. Ödemedim ve Genel müdürlüğe dilekçe yazdım. Aynı zamanda burada paylaşmak istedim. Yardımcı olunmaz ise tüm yasal haklarımı kullanacağım.

Onur 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön