İş Bankası İhbar Parası!

Gül G. |

İş Bankasının hiç bir bilgilendirme yapmadan kendi kafalarına göre ihbar parası çıkartığını kredi ödemem de öğrendim.Tarafıma herhangi bir ihbar kağıdı veya başka bir şey gelmedi. Benden 120 tl ihbar parası istediler. Hiç bir şekilde bu ödemeyi yapmayacağım. Bu haksız bir kazançtır. Tüketici haklarında böyle bir şey yok. Bu ihbar parasının silinmesini istiyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gül G.
  20 Mayıs
  10:42

  Geri dönüş bekliyorum.

 • Gül G.
  13 Mayıs
  16:54

  Tarafıma böyle bir ihtar ve ihbarname gelmedi.Bu ücreti ödemeyeceğimi tekrar belirteyim.

 • Gül G.
  08 Mayıs
  16:27

  Şikayetime mail adresime cevap vermişsiniz.Ama verilen yanıt yeterli değil.İade edilmeyeceğini yazmışsınız.Tarafıma yapılan ihtarname ve ihbarname gelmedi.Olmayan birşeyin ücretini alamazsınız.Bu ücreti hiç bir şekilde ödemeyceğimi tekrar belirtiyorum.Gerekli mercilere şikayetime devam edeceğim.

 • 08 Mayıs
  09:27

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi