İş Bankası İcralık Borcum İçin Eşimi Arayıp Tehtid Ediyor!

Kemal K. |

Yapılan kabalıktır. Eşim benim kefilimdir. Banka yetkilisi olduğunu söyleyen kişi sürekli eşimi arayıp borcunu ödemesi konusunda tehdit ediyor. Bunu bankanızın çalıştığı hukuk bürosu yapıyorsa lütfen kendilerini uyarın.

Üstelik. 20000 TL haciz gönderdiniz. 6500 TL'sini eşim ödedi. Zavallı eşim borcu azalttığını düşünürken borcun 25000 TL yükseldiğini söylüyorsunuz.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  09:33

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi