Mustafa D. Teşekkür Mesajı

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

İş Bankası İade Tutarın Ödettirilmesi!

Mustafa D. |

İş Bankası'nın 255***032 müşteri numaralı bireysel müşterisiyim. 08.02.2016 tarihinde gelen ekstremde 2 taksit şeklinde iade edilen 500 liranın ilk taksiti bana borç olarak yansıtılmıştır. İade edilen tutarı ödememek benim yasal hakkım olduğu halde ve bunu müşteri hizmetlerine ISBN 5420***0 referans numarası ile iletmeme rağmen hala iade olan bu tutar bana ödettirilmek isteniyor. Bu tutarı ödemeyeceğim ve bununla ilgili Tüketici Mahkemesi'ne başvuruda bulunacağım. Hayatımda böyle bir banka görmedim.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  28 Şubat
  11:38

  İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

 • Mustafa D.
  17 Şubat
  12:25

  Kardeşim biz zaten o numaran şikayetimizi ilettik bankaya. Sonuç alamadığımız için buraya yazıyoruz. Siz Yazdığım şikayetçi okumuyor musunuz. Orada şikayet kayıt numarası yazmışım.

 • 17 Şubat
  09:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi