12 Mayıs 2016

İş Bankası İade Edilmeyen Kart Aidatı!

Bankanızın 9 senedir 172878*** numaralı müşterisiyim Bu ay ki ekstrem de 59 TL yılık kart aidatı kesildiğini gördüm ve bankadan bu tutarın iadesini istedim fakat ret cevabı aldım sebebi de kredi kartı yıllık ücretlerini siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica ederiz diye belirttiler. Kart aidatını geri ödediğiniz için size teşekkür mesajı atan arkadaşlar var neden bu bedel benden alınıyor herkese farklı bir hizmet mi uygulanıyor? Ya da diğer arkadaşlara ayrıcalıklı hizmet uygulanmıyor mu? Paramın iadesini talep ediyorum. Para iadesini gerçekleştirdiğiniz arkadaşlara verdiğiniz hizmetten istiyorum bende o halde.

Zübeyde K. 87 Okunma

Cevaplar

  • Zübeyde K.12 Mayıs 2016

    Verilen cevaptan hiç memnun olmadım. Muamele müşteriden müşteriye değişiyormuş. Müşteri durumuna göre iade ediliyormuş. O zaman hani imzalanan sözleşmenin geçerliliği? Demek ki iade talep edildiğinde iade edilebiliyor. 9 senedir müşterisi olduğum iş bankasını çevremdeki herkese tavsiye ediyordum ve bir fiil çok yüksek meblağlar olmasa da harcama yapıyordum. Verdiği cevapla hayal kırıklığı yaşadım.

  • İş Bankası Müşteri Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön