İş Bankası İade Edilmeyen Ferdi Kaza Sigortası.

Emre L. |

02.05.2016 tarihinde İş Bankası'ndan kredi kullanmak gibi bir yanlışa düştüm, krediyi 22.06.2016 tarihinde kapattım. Hayat sigortamın iade oldu ancak ferdi kaza sigortası iade olmadı (kredi kullanırken ferdi kaza sigortası olacak demediler bu arada), İş Bankası müşteri hizmetleri ile görüştüm Anadolu Hayat Emeklilik genel müdürlüğüne yönlendirdiler, Anadolu Hayat Emeklilik genel müdürlüğü ie görüştüm şubeye yönlendirdiler neyse aradım şubeyi şube beni otomatik İş Bankası çağrı merkezine bağladı. Evet nasıl bir kısır döngüdür anlamadım?İş Bankası'na sesleniyorum neden insanları mağdur ediyorsunuz iade olacaksa neden yapmıyorsunuz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  16:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi