İş Bankası İade Edilmeyen Faiz Bedeli!

Hüseyin Mücahid A. |

İş Bankası'nın 2006'dan bu yana müşterisiyim. Şimdiye dek bankanızdan çok memnundum. Ancak aktaracağım mesele hariç: 543***708 No. 'lu kartımla bilgim dışında 1810 TL'lik alışveriş yapılmış olup yaptığım itiraz neticesinde bu tutar tarafıma iade edildi. Yalnız bu borca binaen 34.70 TL'lik faiz tutarı hesabımdan alınmıştır. İş Bankası Denizli Merkez ve Bereketli şubelerine 1 ay önce bu konu ile ilgili dilekçe verdim. Yalnız hala bir cevap verilmedi.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Mücahid A.
  12 Ocak
  07:10

  Şikayetimle ilgilenilmedi.

 • 03 Ocak
  12:35

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi