16 Mayıs 2013

İş Bankası ı Hesap İşletim Ücreti İadesi!

İş Bankası Alaca / Çorum şubesinin 6 yıllık müşterisiyim. 15 mayıs 2013 tarihinde hesap işletim ücreti adı altında haksız para kesmişler bana şubelerine gittiğimde birde bu paranın yasal olduğunu söylediler geri iade etmeyeceklerini belirttiler .

İş Bankası'na yakıştıramadım. hesabımın kapatılmasını ve işletim ücretinin iadesini istiyorum. bundan sonrada kesinlikle iş bankasıyla çalışmayacağım kartlarımı ve hesabımı kapatacağım.

Osman 21 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön