İş Bankası Hukuk Bürosuna Dilekçe Yazdım Ama Dönüş Olmadı!

Gamze C. |

İş Bankasının çalışmış olduğu Sökmen Hukuk Bürosundan şikayetçi olup Genel Merkeze 3 sayfalık dilekçe yazmama rağmen hala geri dönüş yapılmadı tarafıma. Dilekçemde Sökmen Hukuk Bürosu personelleri tarafından tarafıma yapılan kabalığı ve hakaretleri açıkça dile getirip yaşadığım
sıkıntıyı anlattım buna rağmen hala vekalet ücreti diye mesaj atıyorlar sürekli. Hukuk Bürosunu arayıp adının ***** olduğunu öğrendiğim personel müdürüyle konuşup olayı anlattım.

Kendisi benden özür dileyerek konuşma kayıtlarını inceleyeceğini ve gerekirse vekalet ücreti talep

etmeyeceklerini söyledi. Bilgi almak için arıyorum. Ama şimdi de telefonlara çıkmıyorlar. Sadece
borç mesajı atıyorlar.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  17:37

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi