28 Eylül 2016

İş Bankası HGS Alamıyorum.

Sıfır almış olduğum araca HGS alamıyorum. İlk olarak normal bir vatandaş gibi PTT şubesine giderek almak istedim fakat çalışan alamayacağımı zaten var olduğunu araç sınıfının farkından bahsetti elimde ruhsatı göstermeme rağmen hiçbir şekilde işlem yapılmadı ve KGM HGS danışma hattının numarasını verdi. Bir arıza kaydı oluşturdum adıma ve işlemin gidişatı hakkında beni mail ile bilgilendireceklerini söylediler ne bir mail geldi ne de bir SMS ne de bir arayıp haberdar edildim, aradım ve iş bankasına mail atıldı dendi. Arıza kaydımı oluşturduğum gün içerisinde iş bankasına gidip elimdeki resmi belgeyle yani ruhsatım ile bu plaka benim bu da ruhsatı iptal edin şunu dedim dememe rağmen şahıs kapatın demeden bi işlem yapamayacakları söylendi. Bu saçmalığın en kısa zamanda çözüme ulaşmasını istiyorum.

Alper 1.468 Okunma

Cevaplar

  • Alper'in Teşekkür Mesajı01 Ekim 2016

    Problem çözüldü. Başkasının başına gelirse diye buraya da yazmak istiyorum. Herhangi bir iş bankasına gidip şahısın hangi banka şubesinden HGS aldığını öğrenip o şubeye gidiyorsunuz orada ruhsatınızı gösteriyorsunuz fotokopisini çekip iptal işlemini yapıyorlar. Gidip gönül rahatlığıyla yeni HGS nizi alıyorsunuz:)

  • İş Bankası Temsilcisi28 Eylül 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön