İş Bankası Hesaplarımın Kapatılmasını İstiyorum.

Erol Ş. |

Kaç defa telefonla arayıp hesaplarımın kapatılmasını talep ettim ama sonuç alamadım zorluk çıkarmakta üzerinize yok sizin, şubenize gelecek vaktim yok ıslak imza verilmeden de diğer bankalarda olduğu gibi telefonla teyit alıp hesaplarımı kapatınız ve hiç bir surette reklam almak istemiyorum, kampanya mesajı almak istemiyorum sistemleriniz den telefonumu çıkarınız .

İş Bankası tarafından rahatsız edilmek istemiyorum, ne zaman hesap işletim ücreti denilen yasa dışı kesintiden vazgeçerseniz hesabımı açabilirsiniz. BDDK nın şubat 2014 tarihli kararında hesaplar kapatılabiliyor.

Etiketler :

Banka Kartı İptal Reklam SMS Reklam Telefon Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol Ş.
  20 Mayıs
  19:32

  hiç bir şekilde ilgilenilmiyor dahası ricam olduğu şeyin ne olduğu anlaşılmamış...

 • 17 Mayıs
  12:06

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi