İş Bankası Hesaplarımın Kapanması İçin Dilekçe Verdim Kapatmamışlar!

Ceylani A. |

06 Mayıs 2015 tarihinde hesaplarımın kapanması için dilekçe verdim. Halen hesaplarımı kapatmamışlar. Şimdi de hesap işletim ücreti istiyorlar.
Ne kredi kartları kaldı. Ne aldığım bir hizmet kaldı... her şeyi kapattırdım. Geçen gün oğlum para göndermiş. Onu duyunca şaşırdım. Parayı geri gönderdim.
Nasıl bu hesabı kapatacağım bilemedim. Bir bilen var ise yardım etsin.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceylani A.
  05 Ağustos
  12:07

  Tüm görüşmem yirmi dakika sürdü, yine netice alamadım. Şubeye yönlendirildim. Allahü teala bin defa belanızı versin.

 • Ceylani A.
  05 Ağustos
  11:57

  Allahü teala belanızı versin. 15 dakikadır bildirdiğiniz numarada bağlıyım, halen beklemeye devam ediyorum.

 • Ceylani A.
  04 Ağustos
  16:17

  E-posta adresini bildirin. Dilekçemi oraya göndereyim. Yazılı dilekçeme netice alamamışım. Şimdi de telekomcular mı para kazanacak?

 • Ceylani A.
  04 Ağustos
  16:16

  Hesabım florya şubesinde. Bu gün mesaj gelince şubeyi aradım. Telefona bakan yok. Yazılı dilekçem var Siz bana başka adresi telefonla aratmak istiyorsunuz. Anlamadım?

 • 04 Ağustos
  15:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi