07 Ocak 2016

İş Bankası Hesap Ücreti Kesti...

2.dönem 54 TL neden benden hesap ücreti kesilmektedir? Benim neden haberim yok ve konu hakkında niye habersiz işlem yapılmaktadır. Benim diğer hesabımda "maaş müşteri hesabıdır" adına kullanmaktayım.

Kendi şahsi paramı zaman zaman oraya aktarım yapmaktayım ve bu konuda sebepsiz yere benden para çekemezler! Bana acilen cevap verip para iadesi istemekteyim. İlla 3000 kişilik bir maaş müşterisi olan bir firmanın diğer bankalarla iş geliştirme konusuna mı yönelmemizi istiyorsunuz?
Bana iade yapmanızı önemle bekliyorum! Müşteri hizmetlerinizin de bilgisi yok ve konu hakkında bana yardımcı olamadı!

Konu hakkında bilgi bekliyorum.

Gökhan 74 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön