12 Nisan 2013

İş Bankası Hesap Ücreti Böyle Hizmet Olmaz Bu Bankaya Yakışmadı!

Türkiye İş Bankasında 1999- 2003'te aktif hesabım ve İşte üniversiteli kredi kartım bulunmaktaydı. Sizin katı kurallarınız sebebiyle Etiler şubede İlk hesap açılış zamanında attığım imzayı aynı şekilde atamadığım için ilk önce telefonu güncellemesi yapamadım.

Kredi kartımı ve Atm kartımı da yenileyemedim. Hesabıma yatan paralar üzerinden hesap ücretleri nedeniyle çekememiş bulunmaktayım. Konuyla ilgili vermediğiniz hizmet dolayısıyla hesabıma yatan miktarların Tümünün geri ödenmesini talep ediyorum.

Konuyla ilgili Hem sanal ortamda sizinle ilgili sürekli şikayet ve Bankanızı karalayıcı propaganda yapacağımı gerekirse Tüketici Hakem Heyetine başvurarak bu tutarı alacağımı bildirmek isterim.

Hüseyin 34 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 24 Eylül 2013

    Böyle bir banka olmaz olsun.

  • Hüseyin 14 Nisan 2013

    Mail kutumdaki postaları inceledim. ve bana bir iade yapılmamış ve bununla ilgili mail yer almıyor. Ne kadarlık tutarda iade yapıldığını öğrenebilirmiyim?

  • İş Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön