İş Bankası Hesap Kullanım Ücreti Kesti.

Samet K. |

Bankanızın 4***0728 T.C. kimlik numaralı müşterisiyim. Sahip olduğum İşte Üniversiteli kartımdan öğrenci olmama rağmen yine bir hesap kullanım ücreti tahsil edilmiştir. Aynı şeylerin tekrar tekrar yaşanmasından ben yoruldum ancak bankanız her nedense bu parayı yasal bir zorunluluk olmamasına rağmen almaktan vazgeçmiyor. Kısa sürede çekilen 50 TL'nin hesabıma iadesi için gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Temmuz
  14:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi