İş Bankası Hesap Kullanım Ücreti!

Mesut K. |

Bir öğrenci olarak bankanızdan açtırmış olduğum,yaklaşık 3 yıldır kullandığım hesabımdan her 6 ayda 50 TL civarında yapılan hesap işletim ücreti kesintisine sürekli olarak iade talebinde bulunmaktayım.Sürekli olarak öğrenci kimlik kartımla herhangi bir şubenize başvurmam yeterliyken şimdi öğrenci belgesi isteniyor,bu kadar uğraş vereceksem hesabımın kapanması daha avantajlı olacaktır. Lütfen en kısa zamanda bir çözüm bulursanız bu duruma sevinirim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Temmuz
  15:45

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi