08 Ocak 2014

İş Bankası Hesap Kesim Ücreti Alıyor!

Bir bankayla ilişkiye girdiğinizde günlük hayatın dinamiğine uymayan bir şekilde önünüze konan sayfalarca maddelik sözleşmeleri imzalamanız bekleniyor. Bu sözleşmedeki saçma maddelere de (vakit) okumadan imza attırılmış bulunuyoruz.

Öğrenciliğine devam eden bir çalışanım. Yatırdığım her paranın zaten finans platformlarında işletilip kendilerine para kazandırdığı yetmezmiş gibi, kredi kartımıza çektikleri masraflar yetmezmiş gibi, nefes alıp verişimize kadar her hareketimize faiz çektikleri yetmezmiş gibi bir de "hesap işletim ücret" almalarını hazmedemiyorum. İş Bankası bu ay kesilen 47 TL canıma tak etti. Geçmişe yönelik dahil, hepsini talep ediyor ve her yolu denemek istiyorum.

Gürhan 31 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön