İş Bankası Hesap Kesim Ücreti Alıyor!

Gürhan Levent O. |

Bir bankayla ilişkiye girdiğinizde günlük hayatın dinamiğine uymayan bir şekilde önünüze konan sayfalarca maddelik sözleşmeleri imzalamanız bekleniyor. Bu sözleşmedeki saçma maddelere de (vakit) okumadan imza attırılmış bulunuyoruz.

Öğrenciliğine devam eden bir çalışanım. Yatırdığım her paranın zaten finans platformlarında işletilip kendilerine para kazandırdığı yetmezmiş gibi, kredi kartımıza çektikleri masraflar yetmezmiş gibi, nefes alıp verişimize kadar her hareketimize faiz çektikleri yetmezmiş gibi bir de "hesap işletim ücret" almalarını hazmedemiyorum. İş Bankası bu ay kesilen 47 TL canıma tak etti. Geçmişe yönelik dahil, hepsini talep ediyor ve her yolu denemek istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  12:08

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi