30 Ekim 2014

İş Bankası Hesap Kesim Ücreti!

İş Bankası hiç bir şekilde haberdar etmeden hesapta para olduğu an hesap kesim ücreti kesintisi yapıyor. Üniversite öğrenciliğim bittiği an hesap kesim ücreti kesmeye başladı bankaya sordum üniversite öğrencisiyseniz bu ücret kesilmez yoksa kesilir denildi ya da iki otomatik ödeme talimatı vermem gerekiyormuş.

Atanmak için çalışıyorum yani işsizim ve sırf öğrenci olmadığım için bu ücret kesiliyor hem de haber verilmeden bu ücretlerin yasal olmadığı emsal mahkeme kararlarında açık ve net ama yine de müşteriyi düşünen yok artık bankaya gidip derdimi anlatamamaktan yoruldum. Bu ücretlerin alımı hukuka uygun değil ama hesabımı kullanmak için işsiz biri olarak o hesap ücretini ödemek zorundayım.

Mine 318 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön