İş Bankası Hesap Kesim Ücret İadesi!

Ebru A. |

2011 yılından beri İş Bankası kullanmaktayım belli dönemlerde hesap kesim ücreti adı altında kesintiler yapılmış bankayı aradığımda iade yapamayız dediler, başka bankalar hemen iade gerçekleştiriyor, bu bankanın özelliği ne zaten paramla işlem yapıyorum dilekçe tüketici hakem heyeti sayesinde iade alabileceğimi biliyorum ama lütfen beni uğraştırmayın hesap kesim iadelerimi yapın.

Aksi takdirde sizinle çalışmayı kesip sadece Akbank ile çalışacağım dilekçemi yazıp İş Bankası hesabımı kapatacağım böyle kesimlerin yapılması yasak 10 yıla dönük iade alabiliriz haklarımız mevcut.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru A.
  25 Haziran
  09:31

  Israrla hesap kesim ücret paralarını iade etmiyorlar bende bu ay içerisinde hakkımı mahkeme yoluylada olsa geri alacağım en geç cuma gününe kadar bankanızla her türlü alakamı kesip hesaplarımı kapatacağım bilginize arkadaşlar Akbank iş bankasından çok daha anlayışlı iade konularında bilginize Akbank ile çalışmayı tercih ederim hayatta iş bankasıyla çalışmam bu saatten sonra

 • 23 Haziran
  09:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi