İş Bankası Hesap Kesim Tarihim Değiştirildi!

İlker S. |

Ayın 15'inde kesilen hesap kesimi 15'i cuma olduğu halde ertesi gün tatil günü olduğu için kesilmediği söylendi. 15.04.16 olan hesap kesim tarihim 17.04.2016 olarak değiştirilmiş ve 15'inden sonra ödemem gereken faturalardan 2 tanesi bu ay ödemem gereken döneme girmiştir. İş Bankası'nı aradığımda bunların banka politikası olduğunu ve mağduriyetimizin onları ilgilendirmediği söylendi. İş Bankası'yla çalışmam sona ermiştir 2 adet kredi kartım ve vadesiz hesabımı bu bankadan alacağım ve maaş kartımı başka bankaya alacağım, müşterisini düşünmeyen banka.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  09:38

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi