İş Bankası Hesap Kartına İşlem Masrafı!

Ebru Ö. |

Ben bu hesap kartını açtırdığımda hiçbir şekilde hesap işletim ücreti kesilmeyeceği söylenmişti fakat son 1 yıldır dikkat ettim 50'şer liradan toplam 100 lira hesap isletim masrafı çekilmiş. Üstelik benim bu bankada bir de maaş kartım var şikayetçiyim. Hesap kartımı da kredi kartımı da elimden gelse maaş kartımı da iptal ettireceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru Ö.
  25 Aralık
  18:07

  Ne zaman sonuclanacak şikayetim

 • 24 Aralık
  15:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi

 • Ebru Ö.
  24 Aralık
  01:53

  Hatta geriye donuk olarak kartima bakilmasini ve diger kesilen hesap isletim ucretlerini almayi da talep ediyorum akso takdirde dava yoluna basvuracagim kimsenin kimseyi kandirmaya hakki yok