İş Bankası Hesap Kartı İşlem Masrafları Geri Ödenmedi.

Yusuf F. |

Sayın İş Bankası yetkilileri, bizimle alay mı ediyorsunuz? Daha yeni şikayetçi oldum, farkında olmadığım kredi kartı aidatımı geri ödemişsiniz. Peki benim size asıl şikayette bulunduğum hesap kartı işlem masrafını niye geri ödemiyorsunuz? Size yardımcı olayım, 21/09/2015 ve 26/12/2015 tarihlerinde toplamda hesabımdan çektiğiniz meblağı geri yatırmanızı istiyorum. Her şey bir kenara, öğrenci olduğumu hatırlatmak istiyorum. Lütfen bu işe bir çözüm bulun artık.

Etiketler :

İşlem Ücretleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  12:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi