İş Bankası Hesap Kapatmada Zorluk Çıkarıyor!

Hakan T. |

Bu gün eskiden kalmış bir hesabımı kapatmak için İş Bankası şubesine gittim. Kapatılmasını istediğim hesap başka bir ilde olduğu için başvuru formu doldurup fakslayacaklarını belirttiler. Tarih kısmı boş olan bir forma hesap numaralarını yazıp altına imza atmamı istediler, üzerinde dolması gerek çoğu bilgi eksik olmasına rağmen imza attım. 1 hafta 15 gün süre içerisinde hesabın kapatılacağını söylediler.

Bana başvuruda bulunduğuma dair bir belge verir misiniz diye sorduğumda temsilcinin yüz ifadesi değişti, veremeyeceklerini söylediler... Zorla da olsa başvuru formunun fotokopisini alabildim. Şimdi ben hesabımın kapatılıp kapatılmadığını nasıl öğreneceğim, kapatılmadı ise ilerde kapatılmamasından.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  10:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi