26 Mart 2013

İş Bankası Hesap Kapatırken Yapılan Saygısızlık!

25. 03. 2013 tarihinde şubem olan İş bankasının Ankara Beşevler şubesindeki hesabımı kapatmak için bireysel müşteri hizmetlerinden sıra aldım, genç ve erkek olan beyin masasına sıram gelince oturdum hesabımı kapatmak istediğimi ve bankayla ilgili bir kaç olumsuz düşüncemi söylemek isterken cümlelerimin bir anda ağzıma tıkıldığını aynı zamanda işlemini yapan diğer müşterilere "bir isteğiniz var mı? efendim" cümleleriyle uğurlarken kendisinin bana 40 yıllık arkadaşıymışım gibi bir "başka isteğin var mı ?" şeklinde çirkin ithamına maruz kaldım.

Tam 11 yıl çalıştığım bankamdan neden ayrıldığımı bırakın sormayı beni bile dinlemeyen İş bankasının bu zihniyetini üzülerek kınıyorum.

Başak 100 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön